AktualnościRSS - Aktualności

20.09.2019
Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek PFR Ventures Sp. z o.o. oraz Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. podjęły decyzję o połączeniu obu spółek. Plan połączenia dostępny jest w załączniku pod tym wpisem. 
07.06.2019
Infermedica, startup z Wrocławia z portfela funduszu Innovation Nest, który oferuje narzędzia do wstępnego diagnozowania pacjentów wykorzystujące sztuczną inteligencję, zebrał 14 mln zł od grupy inwestorów, wśród których jest polskie Inovo Venture Partners oraz estoński fundusz Karma Ventures.
06.06.2019
Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. informuje, że 30 maja 2019 roku Rada Nadzorcza powołała z dniem 1 czerwca 2019 roku na stanowisko Członka Zarządu Spółki IV kadencji Pana Aleksandra Mokrzyckiego.
31.05.2019
Kiwi Jobs, polski startup oferujący aplikację do szukania pracy, która koncentruje się na segmencie pracowników blue collar, pozyskał nowego inwestora strategicznego – Grupę OLX, należącą do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers. Spółka Kiwi Jobs powstała poprzez wydzielenie ze spółki portfelowej funduszu Nomad, Absolvent.pl.
23.05.2019
21-22 maja 2019 r. KFK wziął udział w konferencji Impact’19, która odbyła się w Krakowie. Spółkę reprezentował Andrzej Sałasiński – Członek Zarządu, jak również spółki portfelowe Algolytics i Luna-Lang. Podczas wydarzenia spółka tylko.com zajęła II miejsce w kategorii „Technologia, która zmieniła zasady gry” przyznawanej przez Money.pl. Nagrodę spółce wręczył Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www