Archiwum aktualności

05.07.2017
Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Analityk. Więcej tutaj.
14.06.2016
Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. wspólnie z Pulsem Biznesu był współprganizatorem cyklu konferencji pt.Akademii wspierania rozwoju MSP poprzez venture capital.  
14.03.2016
Dołącz do akcji: Pomóżmy Poli! Podczas ubiegłotygodniowego spotkania w Krakowie przedstawiciele KFK i funduszy szwajcarskich: Zernike Meta Venture oraz Experior Venture Fund oceniali pomysły początkujących przedsiębiorców. Zwycięzcą okazała się firma Early Logic, która otrzymane nagrody przekazała na aukcję na cele charytatywne.
23.12.2015
Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i skłaniają Państwa do refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok. Życzymy wszystkim zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
10.12.2015
Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na zbliżającą się Konferencję Krajowego Funduszu Kapitałowego. Tematem konferencji będą aspekty budowania i rozwoju biznesu z wykorzystaniem środków typu Venture Capital. Wydarzenie dedykowane jest dla krakowskiego środowiska biznesowego. Wartość merytoryczną zaplanowanych wykładów zapewnia duże doświadczenie i szeroka, praktyczna znajomość tematu przez każdego z zaproszonych ekspertów-prelegentów.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www