Impact'19

21-22 maja 2019 r. KFK wziął udział w konferencji Impact’19, która odbyła się w Krakowie. Spółkę reprezentował Andrzej Sałasiński – Członek Zarządu, jak również spółki portfelowe Algolytics i Luna-Lang. Podczas wydarzenia spółka tylko.com zajęła II miejsce w kategorii „Technologia, która zmieniła zasady gry” przyznawanej przez Money.pl. Nagrodę spółce wręczył Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Wiadomości

09.01.2020
Od 31 grudnia 2019, Krajowy Fundusz Kapitałowy (KFK) stał się częścią spółki PFR Ventures. Połączenie to efekt wejścia w życie ustawy o systemie instytucji rozwoju z 4 lipca 2019, która uregulowała funkcjonowanie Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Wcześniej, PFR nabył 100 procent akcji KFK od Banku Gospodarstwa Krajowego.
20.09.2019
Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek PFR Ventures Sp. z o.o. oraz Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. podjęły decyzję o połączeniu obu spółek. Plan połączenia dostępny jest w załączniku pod tym wpisem. 
07.06.2019
Infermedica, startup z Wrocławia z portfela funduszu Innovation Nest, który oferuje narzędzia do wstępnego diagnozowania pacjentów wykorzystujące sztuczną inteligencję, zebrał 14 mln zł od grupy inwestorów, wśród których jest polskie Inovo Venture Partners oraz estoński fundusz Karma Ventures.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www