Po raz kolejny spółki KFK S.A. nagrodzone przez Kancelarię Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Fundacją Startup Poland wyłoniła 10 finalistów konkursu Startupy w Pałacu Globalnie.

4 października 2017 r. w Sali Kolumnowej odbyła się prezentacja zwycięskich projektów.

Z 10 nagrodzonych startupów 5 spółek znajduje się w portfelu KFK S.A.:


DrOmnibus,
LGM S.A.,
Nanoceramics,
Synerise,
Virtual Power Plant.
 

Więcej informacji na stronie: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,735,10-najlepszych-startupow-w-palacu.html

Wiadomości

09.01.2020
Od 31 grudnia 2019, Krajowy Fundusz Kapitałowy (KFK) stał się częścią spółki PFR Ventures. Połączenie to efekt wejścia w życie ustawy o systemie instytucji rozwoju z 4 lipca 2019, która uregulowała funkcjonowanie Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Wcześniej, PFR nabył 100 procent akcji KFK od Banku Gospodarstwa Krajowego.
20.09.2019
Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek PFR Ventures Sp. z o.o. oraz Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. podjęły decyzję o połączeniu obu spółek. Plan połączenia dostępny jest w załączniku pod tym wpisem. 
07.06.2019
Infermedica, startup z Wrocławia z portfela funduszu Innovation Nest, który oferuje narzędzia do wstępnego diagnozowania pacjentów wykorzystujące sztuczną inteligencję, zebrał 14 mln zł od grupy inwestorów, wśród których jest polskie Inovo Venture Partners oraz estoński fundusz Karma Ventures.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www