W tym miejscu brakuje pewnej zawartości Flash! Prawdopodobnie twoja przeglądarka nie może jej wyświetlić lub zawartość nie została poprawnie zainicjowana.

How we invest

The National Capital Fund is a fund of funds.
We invest in venture capital (VC) funds which finance the development of companies seeking capital for their innovative projects.

We entrust our capital to best fund managers who are able to create significant value for portfolio companies, and ultimately generate a high rate of return for investors of the fund.

Investment policy

News

23.04.2014
Pobierz publikację [tutaj].  
03.04.2014
Pragniemy podziękować za liczny udział w międzynarodowej, eksperckiej konferencji „Venture Capital – Szansa na przełamanie innowacyjnej niemocy”, która odbyła się w dniu 27 marca 2014 r. w Warszawie, w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych.
21.01.2014
Innovation Nest - jeden z funduszy kapitałowych współtworzonych z KFK S.A. w ramach PO IG - po raz czwarty ogłasza nabór do ACCELERATE, 4 – miesięcznego programu akceleracyjnego, którego celem jest praca z projektami chcącymi wyjść ze swoim produktem na rynek globalny. Program rozpoczyna się w lutym. Wiecej informacji [link]

Subscribe free newsletter. Check out the latest news from the NCF.

Design and implementation:Projektowanie i tworzenie stron www