News archive

14.06.2016
Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. wspólnie z Pulsem Biznesu był współprganizatorem cyklu konferencji pt.Akademii wspierania rozwoju MSP poprzez venture capital.  
23.12.2015
Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i skłaniają Państwa do refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok. Życzymy wszystkim zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
10.12.2015
Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na zbliżającą się Konferencję Krajowego Funduszu Kapitałowego. Tematem konferencji będą aspekty budowania i rozwoju biznesu z wykorzystaniem środków typu Venture Capital. Wydarzenie dedykowane jest dla krakowskiego środowiska biznesowego. Wartość merytoryczną zaplanowanych wykładów zapewnia duże doświadczenie i szeroka, praktyczna znajomość tematu przez każdego z zaproszonych ekspertów-prelegentów.
27.11.2015
Konkurs THINK BIG to program dla małych firm z globalnymi ambicjami, organizowany przez UPC Biznes. Adresowany jest on do małych firm, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o innowacyjne technologie i w dłuższej perspektywie planują zagraniczną ekspansję swoich produktów i usług. Do wygrania jest w sumie 80.000 złotych i oraz możliwość wymiany wiedzy oraz doświadczeń z mentorami biznesu, twórcami sukcesu najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie oraz dostęp do najlepszych usług UPC Biznes. 
13.08.2014
Po dwuletniej przerwie ruszyła rejestracja na odbywający się w ramach Global Fashion Battle, Poznań Startup Weekend. Trzecia z kolei edycja odbędzie się w dniach od 26 do 28 września w Starym Browarze, a jej uczestnicy skupią się na rozwiązaniach łączących modę i design z nowymi technologiami. [czytaj wiecej]

 

Design and implementation:Projektowanie i tworzenie stron www