BIRDCORE

Wejście: 2012
Wyjście: w portfelu

BirdCore zajmuje się dostarczaniem najskuteczniejszych rozwiązań promocyjnych, nakierowanych na  budowanie obecności marki w mediach społecznościowych przy wykorzystaniu częściowo zautomatyzowanego systemu obsługi klienta.

Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do dostarczania usług z zakresu promocji i marketingu. Rozwiązania proponowane przez BirdCore pozwalają na relatywnie wysoki stosunek ceny do jakości usługi, a to dzięki automatyzacji procesu obsługi klienta i zastosowania pakietów usług, zamiast typowej w branży oferty indywidualnej. Przejrzystość ustandaryzowanej oferty pozwala dotrzeć do klientów do tej pory nieobecnych w nowych mediach, którzy obawiali się wysokich kosztów prowadzenia tego typu działań marketingowych.

Spółka oferuje pakiet działań promocyjnych a także usług wspierających, w tym: doradztwo w zakresie prowadzenia komunikacji, zarządzanie i moderacja profili firmowych, prowadzenie akcji promocyjnych oraz oprawa graficzna. 

Usługi skategoryzowane są w przejrzyste pakiety z możliwością tworzenia ofert zindywidualizowanych, dostosowanych do potrzeb klientów.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www