Organy Spółki

Zarząd

Związany a branżą private equity/venure capital od 1997 roku, pracował m.in. dla Enterprise Investors, AIB WBK Fund Management, czy też KBC Private Equity. Brał udział na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego: począwszy od wyszukiwania i analiz projektów inwestycyjnych, poprzez uzgodnienie wyceny oraz warunków inwestycji, due diligence, koordynację procesu prawnego przeprowadzenia inwestycji, do w końcu nadzoru właścicielskiego nad spółkami portfelowymi i przeprowadzał też wyjścia funduszy z inwestycji.

Ostatnio prowadził działalność doradczą corporate finance doprowadzając do transakcji zbycia pakietu akcji w spółce medycznej dla funduszu private equity czy też doradzał projektom z branży odnawialnych energii w poszukiwaniu inwestorów.

Przed przygodą z private equity, Daniel Kawoń przez 4 lata piastował różne stanowiska o rosnącej odpowiedzialności w audycie (Arthur Andersen) oraz księgowości i finansach (Suzuki Motor Poland oraz Fosroc Poland).

 

Rada Nadzorcza

Artur Pustelnik jest związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego od 2008r. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w pionie ryzyka. Wcześniej kierował Departamentem Ryzyka Finansowego. Z sektorem bankowym związany od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w obszarze ryzyka zdobywał w PKO Banku Polskim oraz Deutsche Bank Polska.
Ukończył studia wyższe na Wydziale Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada certyfikat „Professional Risk Manager” nadawany przez Professional Risk Managers' International Association (PRMIA). Jest członkiem  tego stowarzyszenia.
 

 

 

Aktualności

14.02.2019
Spółka Shoplo została przejęta przez SumUp operatora płatności mobilnych, jednego z najszybciej rozwijających się  europejskich fintechów. bValue zainwestowało w spółkę Shoplo 2,5 mln PLN w 2017 roku. Więcej informacji: https://www.pb.pl/shoplo-przejete-przez-jednorozca-953043
24.01.2019
TDJ Pitango Ventures inwestuje w spółkę  Custom (Tylko), startup z portfela funduszu Experior z udziałem KFK. To już druga inwestycja TDJ, w której podąża on śladem naszego funduszu. Więcej informacji: https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/tdj-pitango-ventures-inwestuje-w-polski-startup-tylko/44t9pme
17.01.2019
HoloSurgical spółka funduszu GPV utworzonego w ramach KFK z Grupy PFR SA wdrożyła system, który został wykorzystany po raz pierwszy w trakcie rzeczywistej operacji kręgosłupa. Rozwiązanie, na podstawie zdjęcia z tomografu, rozpoznaje anatomię pacjenta i sugeruje chirurgowi sposób wstawienia implantu, automatycznie nakierowując jego rękę na właściwą trajektorię. Więcej informacji: https://www.pb.pl/stol-operacyjny-pod-nadzorem-it-950590

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www