Organy Spółki

Zarząd

Związany a branżą private equity/venure capital od 1997 roku, pracował m.in. dla Enterprise Investors, AIB WBK Fund Management, czy też KBC Private Equity. Brał udział na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego: począwszy od wyszukiwania i analiz projektów inwestycyjnych, poprzez uzgodnienie wyceny oraz warunków inwestycji, due diligence, koordynację procesu prawnego przeprowadzenia inwestycji, do w końcu nadzoru właścicielskiego nad spółkami portfelowymi i przeprowadzał też wyjścia funduszy z inwestycji.

Ostatnio prowadził działalność doradczą corporate finance doprowadzając do transakcji zbycia pakietu akcji w spółce medycznej dla funduszu private equity czy też doradzał projektom z branży odnawialnych energii w poszukiwaniu inwestorów.

Przed przygodą z private equity, Daniel Kawoń przez 4 lata piastował różne stanowiska o rosnącej odpowiedzialności w audycie (Arthur Andersen) oraz księgowości i finansach (Suzuki Motor Poland oraz Fosroc Poland).

 

Rada Nadzorcza

Artur Pustelnik jest związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego od 2008r. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w pionie ryzyka. Wcześniej kierował Departamentem Ryzyka Finansowego. Z sektorem bankowym związany od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w obszarze ryzyka zdobywał w PKO Banku Polskim oraz Deutsche Bank Polska.
Ukończył studia wyższe na Wydziale Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada certyfikat „Professional Risk Manager” nadawany przez Professional Risk Managers' International Association (PRMIA). Jest członkiem  tego stowarzyszenia.
Marcin Obroniecki jest doradcą w Gabinecie Politycznym Ministra Rozwoju. W latach 2012-2015 pracował w Banku Zachodnim WBK w Biurze Analiz Rynkowych, gdzie był odpowiedzialny za analizę otoczenia rynkowego oraz społeczno-politycznego na potrzeby zarządu i rady nadzorczej Banku. W 2015 roku był członkiem zarządu i współtwórcą portalu DobryPrad.pl, porównywarki ofert energetycznych. Marcin Obroniecki ukończył finanse na Sciences Po Paris i w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest autorem kilku publikacji naukowych na temat inwestycji państwowych funduszy majątkowych (ang. sovereign wealth funds).

 

Aktualności

30.01.2017
Zarząd KFK S.A., działając na podstawie § 17 ust. 1 pkt 3) Statutu KFK S.A., § 4 ust. 2 pkt 3) Regulaminu Zarządu KFK S.A. w zw. z § 16 ust. 1 i 2 Regulaminu Otwartego Konkursu Ofert 1/2016 oraz art. 12 ust. 8 Ustawy o Krajowym Funduszu Kapitałowym ogłasza WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT 1/2016 to jest listę wszystkich Oferentów, których oferty KFK wybrał i z którymi podpisał Umowy o udzielenie wsparcia finansowego:
13.10.2016
Na podstawie art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 4 marca 2005 r. o Krajowym Funduszu Kapitałowym (Dz. U. z 2016 r. poz. 901) Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. Ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT na udzielenie wsparcia finansowego funduszom kapitałowym. Więcej informacji  
04.08.2016
Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. informuje, że z dniem 3 sierpnia 2016 roku, Rada Nadzorcza, na podstawie § 15 ust. 2 Statutu Spółki, powołała do składu Zarządu Spółki IV kadencji, Pana Andrzeja Sałasińskiego.

 

Subskrybuj bezpłatny newsletter. Zapoznaj się z najświeższymi informacjami z KFK.

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www