Organy Spółki

Zarząd

Związany a branżą private equity/venure capital od 1997 roku, pracował m.in. dla Enterprise Investors, AIB WBK Fund Management, czy też KBC Private Equity. Brał udział na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego: począwszy od wyszukiwania i analiz projektów inwestycyjnych, poprzez uzgodnienie wyceny oraz warunków inwestycji, due diligence, koordynację procesu prawnego przeprowadzenia inwestycji, do w końcu nadzoru właścicielskiego nad spółkami portfelowymi i przeprowadzał też wyjścia funduszy z inwestycji.

Ostatnio prowadził działalność doradczą corporate finance doprowadzając do transakcji zbycia pakietu akcji w spółce medycznej dla funduszu private equity czy też doradzał projektom z branży odnawialnych energii w poszukiwaniu inwestorów.

Przed przygodą z private equity, Daniel Kawoń przez 4 lata piastował różne stanowiska o rosnącej odpowiedzialności w audycie (Arthur Andersen) oraz księgowości i finansach (Suzuki Motor Poland oraz Fosroc Poland).

 

Rada Nadzorcza

Artur Pustelnik jest związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego od 2008r. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w pionie ryzyka. Wcześniej kierował Departamentem Ryzyka Finansowego. Z sektorem bankowym związany od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w obszarze ryzyka zdobywał w PKO Banku Polskim oraz Deutsche Bank Polska.
Ukończył studia wyższe na Wydziale Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada certyfikat „Professional Risk Manager” nadawany przez Professional Risk Managers' International Association (PRMIA). Jest członkiem  tego stowarzyszenia.
 

 

 

Aktualności

27.08.2018
Z dniem 27 sierpnia 2018 r. nastąpiła zmiana adresu firmy. Obecny adres to ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa.
07.08.2018
W dniu 3 sierpnia br. Polski Fundusz Rozwoju S.A. nabył od Banku Gospodarstwa Krajowego 100% akcji spółki Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. Transakcja ma na celu skonsolidowanie kompetencji w obszarze funduszu funduszy Venture Capital oraz wykorzystanie korzyści wynikających z działania w większej skali.
09.07.2018
Kolejny sukces spółki z portfela funduszu Inovo oraz Nomad Fund. Polski Booksy zdobywa prawie 49,3 mln zł od inwestorów na dalszy rozwój biznesu.

 

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www